Tréneri

Naše kurzy/tréningy sú vedené profesionálnymi trénermi plávania, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti vedenia plaveckých kurzov. Nejeden z nich pôsobil ako reprezentant Slovenskej republiky v plutvovom plávaní. Naši tréneri sú držitelmi plaveckej licencie trénera a sú riadne interne vyškolení na vykonávanie funkcie trénera/inštruktora plávania.

Martina Nela, Bc. - Manažér

 

  • obchodná zástupkyňa
  • inštruktorka všetkých kurzov
  • pôsobenie: Devínska, Iuventa
Nikol, Mgr. - Supervízor
  • Supervízor pre všetky prevádzky
  • inštruktorka všetkých kurzov
  • pôsobenie: Limbach, Ružinov
Nina, Mgr. - Vedúci strediska
  •  Vedúca strediska Ružinov a Barónka
  • Inštruktorka plaveckých kurzov, kurzov aquababy, babygym
  • Pôsobenie: Ružinov
Nela - Tréner
  • trénerka plávania strediska Plaveckej akadémie
  • inštruktorka plaveckých kurzov
  • pôsobenie: Devínska, Šustekova
Táňa - Tréner

 

  • inštruktorka plaveckých kurzov, kurzov aquababy, aquabelliek
  • pôsobenie: Šustekova, Petržalská plaváreň

 

 

Dudu - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka: aquababy, skupinových kurzov, táborov
  • Pôsobenie: stredisko Barónka
Nina M. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov
  • Pôsobenie: Limbach
Mišo M. - Tréner
  • Tréner Plaveckej akadémie
  • Bývalý aktívny plavec
  • Pôsobenie: stredisko Barónka
Dávid L. - Tréner
  • tréner Plaveckej akadémie
  • inštruktor plaveckých kurzov
  • pôsobenie: Devínska
Erika L. - Tréner

trénerka plávania 1. stupňa (FTVŠ UK)

Marta Š. - Tréner
  •     Trénerka Plaveckej akadémie
  •     Inštruktorka skupinových kurzov
  •     Pôsobenie: Podunajské Biskupice
Dada - Tréner
  • Trénerka strediska Plaveckej akadémie
  • Aktívna plavkyňa KŠP Žralok
  • Reprezentantka Slovenskej republiky v plávaní s plutvami
  • Inštruktorka skupinových kurzov, táborov, individuálnych hodín, plávania rodičov s deťmi
  • Pôsobenie: Barónka, Iuventa, Devínska
Aďa G. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémia
  • Inštruktorka skupinových kurzov, táborov
  • Pôsobenie: Devínska nová ves
Miki - Tréner
  • Tréner Plaveckej akadémie
  • Študent FTVŠ UK
  • Pôsobenie : Podunajské Biskupice, Petržalská plaváreň
Táňa A. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémia
  • Inštruktorka skupinových kurzov
  • Pôsobenie: Ružinov
Žofia B. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov
  • Pôsobenie: Limbach
Natália V. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Aktívna plavkyňa VŠK UK
  • Študentka trénerstva na športovom gymnáziu
  • Pôsobenie: stredisko Limbach a Barónka
Janka - Tréner

Vzdelanie a licencie

  • tréner plávania 1. stupňa (FTVŠ UK)
  • Inštruktorka plávania kojencov, batoliat a predškolákov (BC KENNY - Kiedroňová)
  • pôsobenie: Šustekova (skupinové kurzy)
  • absolventka bakalárskeho stupňa psychológie
  • študentka fyzioterapie
Tomáš H. - Tréner
  • Tréner Plaveckej akadémia
  • inštruktor skupinových kurzov
  • Pôsobenie: Limbach
Janko, Mgr. - Tréner
  • Tréner plávania strediska Plaveckej akadémie 
  • Inštruktor plávania (FTVŠ UK Bratislava) 2.kval.stupeň
  • Pôsobenie: Šustekova, Petralská plaváreň
Zuzka T. - Tréner
  •         Trénerka Plaveckej akadémie
  •         Inštruktorka skupinových kurzov
  •         Pôsobenie: Podunajské Biskupice, Ružinov
Laura B. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka plaveckých kurzov, táborov
  • Pôsobenie: Šusteková
  • Bývalá reprezentantka - Slávia UKB
Oľga K. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov a individuálnych hodín
  • Pôsobenie: Devínska nová ves
Saskia - Tréner

• trénerka plávania strediska Plaveckej akadémie
• Inštruktorka skupinových kurzov, táborov
• pôsobenie: Šustekova, Petralská plaváreň

Veronika K. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov, Aquababy
  • Pôsobenie: Ružinov
Dadka - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktora skupinových kurzov
  • Majsterka Bratislavského kraja
Nikol B. - Tréner
  • Trénerka plávania Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka plaveckých kurzov
  • Pôsobenie: Podunajské Biskupice
  • Trénerka plávania I. stupňa FTVŠ UK
Peťa V. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka Aquababy, skupinových kurzov, táborov
  • Pôsobenie: Devínska Nové Ves
Nina - Tréner
  • trénerka Plaveckej akadémie
  • bývalá profesionálna Plavkyňa KŠP Žralok a aquabella Synchro Iuventa
  • trénuje: skupinové kurzy, individuálne hodiny, narodeninové oslavy
  • pôsobenie: Devínska
Alena M.,Mgr. - Vedúci strediska
  • Vedúca strediska Šustekova a Podunajské Biskupice
  •  Inštruktorka: Aquababy, Táborov, Skupinových kurzov
Martina G. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktora skupinových kurzov, narodeninových osláv, táborov
  • Pôsobenie: Podunajské Biskupice
Chiara - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov
  • Pôsobenie: Devínska nová ves
Aďka - Tréner
  • ​trénerka Plaveckej akadémie
  • inštruktorka plaveckých kurzov
  • bývalá plavkyňa KŠP Žralok
  • pôsobenie: Devínska
Erika Ba. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka Aquababy, Akupinových kurzov
  • Pôsobenie: Ružinov
Viki M. - Tréner
  • Trénerka Plavecke akadémie
  • Pôsobenie: Šusteková
  • Inštruktora skupinových kurzov
Erika B. - Tréner
  • Trénerka plávania Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka Aquababy, skupinových kurzov, táborov
  • Pôsobenie: Podunajské Biskupice
  • Inštruktorka plávania kojencov, batoliat a predškolákov (BC KENNY - Kiedroňová)
Beba - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • inštruktorka Aquababy a skupinových kurzov
  • pôsobenie: Limbach
Alica - Tréner
  • trénerka Plaveckej akadémie
  • bývalá profesionálna plavkyňa v klube KŠP Žralok
  • trénuje: skupinové kurzy, narodeninové oslavy, tábory, individuálne hodiny
  • pôsobenie: Devínska
Martina M. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka: skupinových kurzov, škôlok
  • Pôsobenie: Devínska
Adriana H. - Vedúci strediska
  • Vedúca strediska Limbach
  • Inštruktorka plaveckých kurzov, narodeninových osláv,
  • Pôsobenie: Limbach
Braňo - Tréner
  • Tréner Plaveckej akadémie
  • Inštruktor skupinových kurzov
  • Pôsobenie: stredisko Barónka
Nina G. - Tréner
  • trénerka Plaveckej akadémie
  • vrcholová plavkyňa KŠP Žralok
  • účastníčka majstrovstiev Európy aj sveta v plávaní s plutvami
  • pôsobenie: Devínska, Iuventa
Silvia S. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka aquababy, skupinových kurzov
  • Pôsobenie: Šustekova
Klára R. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Pôsobenie: Šusteková
  • Inštruktorka skupinových kurzov
Veronika L. - Tréner
  • Trénerka plávania Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov, táborov, individuálnych hodín
  • Pôsobenie: Podunajské Biskupice
  • Trénerka plávania I. stupňa FTVŠ UK
Miška K. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov, táborov
Michaela - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Absolventka kurzu Akadémie pohybového vzdelávania 
  • Trénerka 1.kvalif. stupňa (APV)
  • Aktívna plavkyňa